[RB@Blog_Title]

سابلیمینال فارسی افزایش جذابیت چهره مردانه

دوشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۹، ۰۳:۱۲ ب.ظ
سابلیمینال فارسی افزایش جذابیت چهره مردانه

سابلیمینال فارسی افزایش جذابیت چهره مردانه

بسم الله الرحمن الرحیم

سابلیمینال فارسی با فرمول تاکیدات فارسی ویژه برای تسریع نتایج .

بدون نیاز به بوستر و رفع موانع .

مدت سابلیمینال صوتی  18 دقیقه است .

تقویت و بهبود زیبایی اجزای صورت ، نسبت طلایی چهره ، بهبود رشد مو ، تقویت ماهیچه ها ، تقویت هوش و زیبایی مردانه و تاکیدات عالی دیگر

استفاده از فایل را چندین بار در روز انجام دهید تا به مدت سی الی 90 دقیقه در آن روز برسد . بهتر است بعد از هر نیم ساعت حداقل ده دقیقه استراحت قرار دهید .

می توانید روزانه نیم ساعت الی 90 دقیقه به این سابلیمینال فارسی فوق العاده را با هدفون یا هندزفری سالم گوش کنید . البته می توانید روزی تا پنج ساعت هم استفاده کنید تاجایی که ذهنتان راحت هست ولی مدت استاندارد بین 30 الی 90دقیقه است . سمت R هدفون در گوش راست و سمت L در گوش چپ . قبل از ساب آب بنوشید . روزانه 8 لیوان آب بنوشید در فصل گرما بیشتر و در فصل سرما کمتر آب بنوشید . حین رانندگی و یا کارهای پرخطری مانند جوشکاری و برش کاری و ... گوش ندهید . با صوت متوسط گوش کنید نه خیلی زیاد و خیلی کم . برای افراد +18 سال است .

نکته مهم : افراد زیر 18 سال ، بیماری خاص ، مشکلات قلبی ، افراد دارای صرع و غش ، بیماران روحی روانی ، زنان حامله و شیرده ، و اطفال نباید استفاده کنند .

معمولا نتایج تغییر از هفته سوم شروع می شود ولی نتایج در هر فردی فرق دارد ممکن است شش ماه زمان ببرد . عجول نباشید . خودتان را با دیگران مقایسه نکنید هر فردی متفاوت است و ضمیر ناخودآگاه ویژه خودش را دارد . همه ناخودآگاه ها قوی هستند پس مدام از این ساب به ساب دیگر نروید صبور باشید . باور و ایمان و تلقین مثبت داشته باشید .

حداقل 7 دقیقه از فایل هر بار گوش دهید تا تاکیدات بهتر در ذهن پذیرفته شود و بهتر است هر نیم ساعت بین هر بار گوش دادن مدتی مثلا 15 دقیقه و یا چند ساعت استراحت قرار دهید .

نیم ساعت قبل از خواب شب و نیم ساعت بعد از بیداری از بهترین زمان های استفاده از سابلیمینال است .

تغییر کار یک روز و ده روز نیست .

اگر مدام چک کنید اثر تلقینات کاهش می یابد . نیازی نیست حتما به دوستان و آشنایان بگوئید دارید سابلیمینال استفاده می کنید وقتی تغییرات را خودشان مشاهده کنند متعجب می شوند . صبور باشید . صبور باشید . صبور باشید . صبر یکی از قوانین الهی هم هست .

اگر سر درد دارید استفاده را در زمان آرامش قرار دهید .

یکی از علل سردرد کاهش حجم آب بدن است . زیرا مغز برای اجرای دستورات نیز به مصرف اکسیژن و آب بیشتری است . رنگ ادرار شما در اثر مصرف آب اگر طلایی باشد یعنی مصرف مناسب آب اگر بی رنگ باشد یعین زیاد آب نوشیده اید و اگر تیره و خردلی باشد یعنی بدن تشنه و کمبود آب دارد . می توانید از آب یا شیر یا آب میوه های طبیعی و هندوانه هم برای تامین آب بدن استفاده کنید .

نود درصد خون و بیش از هفتاد درصد حجم بدن انسان آب است .

کیفیت صوت عالی دارد. بهتر است قبل از شروع ، یک عکس با کیفیت از خودتان بگیرید و هر دو سه هفته یکبار با عکس جدید مقایسه کنید .

بهتر است در طی دوره از همین یک ساب استفاده کنید و مدام ساب های گوناگون را با آن استفاده نکنید . می توان در هر دوره سه چهار ساب و یا یکی دو عدد بیوکینزی استفاده کرد ولی توصیه این است که تنها همین یک فایل را استفاده کنید تا نتایج سریع تر شود .

بعد از دریافت نتایج ، نتایج شما باقی می ماند . دوره این ساب چهار ماه است ولی می توان چند دوره پشت سر هم استفاده کرد برای نتایج کامل تر .

نتایج تا حد زیادی به فرد بستگی دارد و برای نتیجه کامل نیاز هست تا چندین ماه گوش دهید ، به زمان و شکیبایی شما نیاز دارد و فرد باید متعهد و ثابت قدم در گوش دادن به سابلیمینال باشد.
راز واقعی برای تغییر این است که به طور صمیمانه به سابلیمینال ایمان داشته باشید و به هیچ وجه شک و شبهه ای نداشته باشید.( ایمان ، عزم ، اشتیاق و تعهد) ، کلید موفقیت در هنگام استفاده از سابلیمینال است

معمولا نتایج بعد از چهار ماه تکمیل می شود.

فیزیک و شرایط بدنی و حتی ذهنیت افراد مثل هم نیست.

یکی رنگ چشمش روشنتره و ملانین کمتری داره و از ساب آبی و سبز یا هر ساب مربوط به رنگ های روشن چشم زودتر نتیجه می گیره نسبت به افرادی که رنگ چشمشون تیره تر هست.

یکی بینی گوشتی و بزرگ،یکی کوچکتر و استخوانی داره پس ساب بینی نمی تونه واسه هر دو در یک زمان اثر بزاره.

دوره و زمان مشخصی واسه اثرگذاری ساب رو نمیشه به طور دقیق تعیین کرد.

برخی دوست دارند موهای سبز و یا آبی داشته باشند خب سابلیمینال در مورد امور طبیعی است . مگه جایی دیده اید که انسانی بطور طبیعی ، بدون رنگ مو ، موهای سبز یا آبی داشته باشه ؟ طوطی ، طاووس و ... موهای رنگارنگ دارند ولی رنگ موی طبیعی انسان تنوع رنگ کمتری داره . شاید در آینده تکنولوژی سابلیمینال ها به سطحی که حتی تصورش هم برامون سخته برسه ولی اکنون فقط رنگ های طبیعی مو ، امکان پذیر است آن هم بمرور زمان . افرادی که موهای روشن تر دارند سریعتر به قهوه ای روشن و بلوند می رسند و افرادی که رنگ موی تیره تر و مشکی دارند دیرتر . این امر کاملا طبیعی است .

افکار و ذهنیت شما در جهت خواسته هاتون که همون تاکیدات یا پیام های پنهان ساب هستند بایستی قرار بگیره. مثلا وقتی از گوش دادن به سابی ترس داری و یا در ذهنت ، هم می خواهی تغییر کنی و هم نمی خواهی ، ناخودآگاه نمی تونه جذب کنه چون شما بهش اجازه ندادی . اجازه شما همون نیت قلبی شماست . ارتعاش قلبی شما قوی ترین محرک دستوری رو به ناخودآگاهت ارسال میکنه . نیت صرفا گفتن نیست وقتی از ته دل چیزی رو بخواهی و براش اقدام عملی هم انجام بدی و تداوم داشته باشی یا به همش می رسی یا به بیشتر اون و یا به بهترش . این یک قانونه . پس تردید ، عجول بودن و ترس رو کنار بگذار با قاطعیت ساب مورد نظرت رو انتخاب کن و به خودت قول بده که حداقل سه ماه گوش میدم و به نتایج اولیه هم توجه نکن . ورزش و تغذیه سالم و آب و استفاده از هدفون هم فراموش نشه لطفا . مانند یک موزیک معمولی هر روز گوش کن کم کم تغییرات خودش دنبالت میاد . شما دنبالش نرو خودش میاد فقط گوش کن . با آرامش نه با عصبانیت و نه با ذهنیت منفی . در آرامش گوش کن . موفق باشید .

در سنین پایین نتایج خیلی سریع تر است ولی استفاده برای زیر 18 سال اصلا توصیه نمی شود . و از نظر بنده ممنوع است . پس اگر سن شما کمتر است چند سالی صبر کنید . در سال های آینده قطعا تکنولوژی سابلیمینال بسیار قوی تری خواهد شد .

فایل صوتی بدون رمز در حالت zip است بعد از خریداری می توانید در تبلت یا رایانه از حالت فشرده خارج و در موبایل قرار داده و استفاده نمائید . این سابلیمینال صد در صد تاکیدات فارسی دارد .

فقط در این سایت به فروش می رسد و در تلگرام و واتساپ و ... عرضه نمی شود .

دوستان لطفا صبور باشید . واسه تغییرات بدنی گاهی ۶ ماه نیاز به گوش دادن ساب هاتون دارید. بدون اینکه متوجه بشید تغییرات از درون آغاز میشه. نتایج دائمی است ولی گوش دادن به ساب رو بهتره زود رها نکنید . با تشکر

سابلیمینال تاکیدات فارسی و مطمئن دارد و موسیقی آرامش بخشی هم روی آن میکس شده تا در هر زمان از شبانه روز که مایل هستید ، به راحتی گوش دهید .

در این سابلیمینال فارسی از فرمول تاکیدات قوی استفاده شده است .

دموی این فایل در آپارات یا در کانال تلگرام https://t.me/SubliminalFree هست 21 روز آن را استفاده کنید اگر مایل بودند فایل اصلی را تهیه بفرمائید .

پیروز و سالم و سربلند باشید . لطفا این سابلیمینال فارسی را برای دیگران کپی نکنید . با تشکردریافت فایل

ادامه مطلب

نظرات ارسال شده

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی