[RB@Blog_Title]

 • نويسنده : فرزین ریحانی
 • بازديد : [۱۹۵] مشاهده
 • دسته بندي : دسته: کسب درامد ,

کسب درآمد از اینترنت به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران100٪تضمینی وتست شده

کسب درآمد از اینترنت به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران100٪تضمینی وتست شده

     

به وبسایت تجارت فردا خوش آمدید

دوست عزیز توصیه می شود!!! تنها 5 دقیقه مطالعه این صفحه زمان میبرد، این 5 دقیقه وضعیت مالی شما را از این رو به اون رو میکند!!!!!!!

اگه واقعا خواهان تغییر، موفقیت و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید ، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید......

 

            

در حال بروزرسانی..

 بروزرسانی سایت تاریخ ۹۹/۱/۱۲

 

راز لاکچـــری مردم اروپا و تهــران فاش شد

درآمـد400 هزارتومان در40دقیقه کاملا واقعی

 

کسب درامد سریع و آسان از اینترنت

بدون نیاز به تخصص و قابل استفاده همه افراد جامعه

شیـوه نــوین و جدیــد آپدیت (2020)

به سبک مردم اروپا و افراد لاکچری تهران

tejaratfarda.4kia.ir

 

همه ی ما دوست داریم که کمترین کار ممکن را انجام دهیم و بیشترین کسب درآمد را داشته باشیم!


به نظرتون درمورد شما هم صدق میکنه؟ همه ی ما در روز چند ساعت میتونیم کار کنیم!؟ که هم به استراحت ، خواب ، تفریح و . . . برسیم! بنظرتون راه حلی برای این مشکل دارید که بتواند مشکلات شما را حل کند؟ آیا اطلاع دارید افراد موفق جهان از چه روشی برای کسب درآمد میلیونی در ماه استفاده می کنند؟ میدونم خیلی سوال وجود دارد که همه ی شما در سر دارید! ولی شما را به کمی تفکر دعوت می کنم و در مورد خودتان فکر کنید ببینید شما میتوانید راه حلی برای مشکلات مالی خود پیدا کنید؟

پکیجی که قصد خرید آن را دارید یک کسب و کار حرفه ای است.

کسب و کاری که می تواند مخارج زندگی شما به طور جدی تامین کند ، با انجام این روش آموزشی باید خودتان را برای زندگی بهتر آماده کنید. در روز حدود 200 نفر به سایت من مراجعه می کنند و شاید از این 200 نفر فقط 3 نفر پکیج آموزشی  سایت تجارت فردا را تهیه کنند! میبینیم که 197 نفر به خاطر باور غلط هنوز از پکیج آموزشی ما استفاده نکرده اند و آن 3 نفر همان افرادی هستند که ریسک پذیر بودند و نتیجه مطلوب از پکیج را گرفته و خودروی آخرین سیستم میخرند و از جلوی آن 197 نفر عبور می کنند. جالب تر از این ، در آن لحظه 197 نفر دوست دارند جای اون 3 نفر باشند! در 5 دقیقه آینده به راحتی با روش حرفه ای، برای کسب درآمد فوق العاده از اینترنت آشنا خواهید شد. پس اگر آب دستتان است زمین بگذارید و این صفحه را تا آخر بخوانید

 

و اما خبر خوب برای شما دوست عزیز چیست؟

شما هم می توانید راه 10 ساله ما را به آسانی طی کنید!

تیم مجرب ما با تجربه ی 10 ساله در زمینه کسب درآمد از اینترنت ، برای اولین بار در ایران کنار شماست تا تجربیات خود را به شما انتقال دهد تا بتوانید کسب درآمد خودتان را از اینترنت شروع کنید.

کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.


دوستان عزیز قصد دارم باهاتون راحت صحبت کنم! برای اینکه بتونم وضعیت خودم را سر رو سامان بدم ، تلاش کردم و یه روز به خودم اومدم که چقدر ضعیف شدم! چون بیشتر ساعات شبانه روز بیدار بودم و به دنبال راهی عالی برای کسب درآمد بودم. به طوریکه 10 ساعت کار میکردم ، 4 ساعت میخوابیدم و مابقی پشت کامپیوتر و به دنبال شیوه های مختلف کسب درآمد از اینترنت بودم. تمام روش های موجود در بازار را خریده بودم ولی هیچ کدام نتونست برایم درآمد داشته باشد! نشد که نشد ولی بلاخره بعد از چند ماه نا امیدی و ضعف ، راهی رو پیدا کردم ، که اونم نه در سایت های ایرانی بلکه در سایت های اروپایی روشی کشف کردم. که بعد از اولین کسب درآمدم از این سایت ، به خودم خندیدم که چقدر به خودم سختی دادم! تا بلاخره روش کسب درآمد میلیونی در 1 روز رو یاد گرفتم و من رو به زندگی امیدوار کرد. که به جای اینکه در روز 10 ساعت کار کنم تا روزی 50 هزار تومن کاسب بشم، بجاش درخانه سه ساعت وقت میذارم و روزی 1,800,000 هزار تومان کسب درآمد میکنم.


الان دنیا رو یه جور دیگه ای میبینم و وقتی به این فکر میکنم کسانی هستند که در سرمای زمستون برای درآوردن 1000 تومن پول چقدر زجر میکشند! از وجود خودم خجالت میکشم. و به خودم میگم چرا من نتونم تجربیات خودم رو بهشون منتقل کنم که مجبور به انجام کارهای سخت باشند؟! چرا من باید فقط این روش را بلد باشم؟ شاید خدا دوستم داره نمیدونم! میدونید دوستان اوایل که داشتم پول در می آوردم دوست نداشتم کسی از راز من با خبر بشه! دوست داشتم فقط من تنهایی پولدار باشم چون این روش من بود که برای پیدا کردنش وقت گذاشتم ولی الان میگم نه باید به کسانی که زمانی مثل خودم بودند کمک کنم پس بگذارید شما را راهنمایی کنم. دوستان روشی در این دنیای پهناور اینترنت وجود دارد که اکثر ما از آن خبر نداریم ولی اکثر مردم اروپا و همچنین لاکچــری های تهرانی خودمون از آن اطلاع دارند و از این روش ها استفاده میکنند. که خوب من هم دارم از این روش استفاده میکنم.

 

این روش بسیار ساده است و همه افراد میتوانند ازش استفاده کنند تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشند آن

وقت میشود در عرض ۴۰ دقیقه تا 400.000 هزار تومان پول بدست آورد شما نه فایلی را میفروشید و نه بازاریابی میکنید

فقط و فقط طبق آموزش من پیش میروید و میبینید خیلی ساده است انقدر ساده که فکرش را هم نمیکنید!

ببینید دوستان شما برای پولدار شدن کافیه که پای خودتون را جای پای من بگذارید من اول قصد داشتم این آموزش را مجانی در اختیارمردم قرار دهم ولی وقتی افرادی فایل های بی ارزش را برای فروش گذاشتند و من هم قبل از این روش آنها را خریدم و به نتیجه نرسیدم من هم بر آن شدم تا برای اموزشم ارزش قائل بشم با این تفاوت که آموزش من از همه آموزش ها متفاوت تره و کسب درآمد در آن وجود دارد.

 

مهم ترین تصمیم زندگیتو بگیر

عزیزان همین الان دو تا در جلوی پای شما قرار داره یکی از درها روش نوشته ورود و دیگری نوشته خروج تصمیم با خودتونه که آینده را چگونه میخواهید اگر آینده خود را دوست دارید و دوست دارید هم زندگی کنید هم پول داشته باشید از درب ورود وارد شوید و میبینید که همه چیز حقیقت داره و میشود خیلی ساده به 400.000 تومان در 40 دقیقه یا نیم ساعت دست پیدا کرد طبق آموزش من. یا تردید میکنید و از درب خروج خارج خواهید شد و تا سال ها به این فکر خواهید کرد که پشت در ورود چی بوده! به هر حال تصمیم با شماست من تلاشم را برای شما کردم بلاخره همه که نباید پولدار باشند کسی به خواستش میرسه که بهایش را بده دوستان شما همین امروز میتوانید شروع کنید و اولین درآمد خودتان را کسب کنید. دوست دارم دنیای خودتان را از امروز بسازید.

آموزش کسب درآمد اینترنتی برای چه نوع افرادی مناسب است؟

دوست دارید استارت کسب درآمد اینترنتی را از همین لحظه بزنید؟ میخواید در فضای آرامش منزل کسب درآمد کنید؟

افرادی که میتوانند ازتجارت فردا استفاده کنند به شرح زیر است:

 • دانشجویان
 • زنان خانه دار
 • دانش آموزان و نوجوانان
 • کارمندان و بازنشستگان
 • معلمان و مدرسان.
 • افراد جویای کار در منزل.
 • همه علاقمندان به کسب درآمد از اینترنت
 • کسانی که نیازمند شغل دوم هستند

اطلاعــیه مهم در زمینـه ی محصول آموزشی

اخیرا شاهد مراجعه کاربران زیادی به پشتیبانی سایت خود بوده ایم که محصول را از سایت های متفرقه با قیمت 55 هزارتومان خریداری کرده بودند و تقاضای پشتیبانی داشتند، تجارت نوین فردا هیچگونه نماینده فروش یا سایت دیگری برای فروش محصول فوق ندارد و تنها سایت تجارت فردا با آدرس رسمی tejaratfarda.4kia.ir  فعالیت دارد.

آقای (وارن بافت)از ثروتمندان خود ساخته جهان میگه اگر نتوانید شغلی برای خودفراهم کنید که درخواب هم کسب درآمد بکنید آن وقت باید تا آخر عمر کار کنید.


قیمت کل بسته های آموزشی زیر حداقل بالای۲۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان هستند که شما میتوانید با پرداخت فقط ۶۵۰۰۰ هزار تومان از همه محصولات ما استفاده کنید.

محتویات (بسته ی کامل) :

بروزرسانی بسته آموزشی در تاریخ 12 فروردین 1399 انجام شد.

 *آموزش کسب درآمد به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران 400 هزار تومان در 40 دقیقه (به همراه ویدیوی فارسی و پشتیبانی)(پکیج ویژه)

*آموزش مدیریت وطراحی سایت (بدون یک ریال سرمایه)

*آموزش همکاری در فروش (درآمد روزانه بالای ۱ میلیون تومان)(پکیج ویژه)

*آموزش تخصصی کسب درآمد از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام واینستاگرام(بهمراه پشتیبانی 20 روزه)(پکیج ویژه)

*آموزش  تخصصی کسب درآمد از طریق بیت کوین(فقط با کامپیوتر)

*آموزش بازاریابی محصولات فروشگاه اینترنتی

*آموزش درآمد از طریق 100روش

*آموزش کسب درآمد از سایت آمازون

*آموزش شارژ و برداشت از حساب

*+ هدایا

 

تضمین 100درصد به درآمد رسیدن شما با تمام روش های موجود دراین پکیج به استثنا پکیج های ویژه و این ۹ روش

100درصد تضمین برگشت کل وجه پرداختی درصورت نتیجه نگرفتن از آموزش ها

در صورت نتیجه نگرفتن ار پکیج ما با ارایه ایمیل و شماره موبایل ثبت نامی (ایمیلی وشماره ای که با آن پرداخت صورت گرفته )به آیدی پشتیبان کل وجه پرداختی را پس بگیرید (البته با ارایه تمرینات وتوضیحات کافی در مورد پکیج)

با انجام  فقط این 9روش به غیر از (هدایا که بیش از ۴۰۰ نوع روش کسب درآمد از اینترنت هست) و مسلط شدن به آن ها ، خواهید دید که به یک فرد همه چی بلد تبدیل شدید و از همه طریق میتوانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

 

بیش از 400 نوع روش کسب درآمد فقط در قسمت هدایا

پــکیــج کامـلCOMPLETE PACKAGE

67%تـخفیف بـه مدت محدود

قیمت اصلی200,000 تومان

به درخواست زیاد کاربران فقط 65,000 تومان

دریافت فایل ها بلافاصله پس از پرداخت

*نکته های خیلی مهم درمورد دانلود فایل های آموزشی

*توجه کاربران عزیز لطفا قبل از خرید پکیج حتما نرم افزار های زیر در گوشی ویا کامپیوترتون نصب باشد.
 
 
 
 
-------لیست نرم افزار ها:
 
 
 
 
 
 
*دوستان  حتما قبل از تهیه پکیج آموزشی این سه نرم افزار را دانلود کرده  واز فضای ذخیره سازی کافی موبایل یا کامپیوتر خود مطلع باشید.
 
*حداقل فضای ذخیره سازی برای دانلود فایل ها ۳ گیگابایت  میباشد.
 
*پس لطفا از تیکت های بی مورد در رابطه با چرا فایل ها دانلود نمیشوند خود داری کنید.
 
*فرمت فایل ها بصورت دوعد پوشهZIPمیباشد.
 
 

جهت هرگونه مشاوره با من در ارتباط باشید

ساعات پاسخگویی 9 تا 18 به جز روزهای تعطیل
 
 
           

tejaratnovinfarda@gmail.com

          

tejararfarda_support@

 

شما می توانیدراه 10 ساله ما را به آسانی طی کنید!

 • وقت خود را به پول تبدیل کنید
 • آقای خودتان باشید !
 • آیا از کار برای دیگران خسته شده اید؟
 • به دنبال استقلال کاری هستید؟
 • آیا روزانه زمان زیادی را در اینترنت می گذرانید؟
 • آیا تمایل دارید که این زمان باطله را تبدیل به درآمد کنید؟
 • آیا تصمیم دارید شروع به کسب درآمد کنید اما سرمایه چندانی ندارید؟
 • شما با کمی پشتکار و صرف زمان اندکی می توانید ماهیانه تا چند میلیون تومان درآمد داشته باشید.

*به نظرتان اینکار غیرممکن است؟

*با خواندن پیشنهاد ما خواهید دید که اینطور نیست!

چرا شما با این همه معلومات و کسب درآمد بالا ، اقدام به فروش فایل می کنید؟

سلام شما هم اگر سر جای من بودید اقدام به فروش معلومات با ارزش خود می کردید. چون انسان از همه ی دانش خود استفاده می کنه تا بتونه بیشترین درآمد رو کسب کنه! به عنوان مثال: افراد معروف جهان که درآمد میلیاردی در ماه دارند ، در تبلیغات هم ایفای نقش و کسب درآمد میکنند!

درمورد کسب درآمد 400 هزار تومان در مدت 40 دقیقه میشه بیشتری توضیح بدید و آیا تضمین میدهید که به درآمد بالای 10 میلیون برسم؟

سلام با اطمینان اقدام به خرید پکیج کنید و قول میدم که از دیدن این آموزش حیرت انگیز بشید و پیش خودتون بگید کاش زودتر با این سایت آشنا شده بودم!

چگونه میتونم به محصول شما اطمینان کنم؟

سلام من و بسیاری از همکارانم (خریداران) داریم از این پکیج کسب درآمد می کنیم ، به همین دلیل ویدیو عملکرد مالی بانکی خودم رو برای شما قرار داده ام.

این پکیج آموزشی همانند دیگر روش های کسب درامد در اینترنت است؟

سلام خیر ، این روش کاملا خاص و جدید می باشد که افراد لاکچری اروپا و تهران از آن استفاده میکنند.

برای کسب درآمد ، حتما به تمرین نیاز دارم؟

سلام بله ، تمرینات به صورت متن و تصویر می باشد و شما را خسته نمی کند.

متاسفانه من فقط موبایل دارم ، کامپیوتر و لپ تاپ ندارم. آیا میشه کسب درآمد کنم؟

سلام شما با داشتن هریک به تنهایی ، میتوانید کسب درآمد کنید.

آیا برای کسب درآمد 400 هزار تومان در40 دقیقه ، حتما باید سایت داشته باشیم؟

سلام این سوال رو خیلی از کاربرا ارسال میکنند! کاربر عزیز روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه فقط به اینترنت نیاز دارد.

آیا همان روز اول خرید پکیج میشه اقدام به کسب درآمد کرد؟

سلام بله در هر زمان که بخواهید میتوانید در لحظه درآمد کسب کنید.

چرا پشتیبانی سایت شما، شماره تلفنی جهت راهنمایی نداره؟

سلام پشتیبانی خریداران عزیز تنها از راه ایمیل میباشد به دو دلیل اینکه مواقعی که کاربر نیاز به راهنمایی هرچه بیشتر بصورت عکس و متن دارد و میتوان به بهترین شکل انجام داد و اینکه جهت ارسال لینک آموزش جهت خریدارانی که پرداخت ناموفق داشته اند و آموزشی دریافت نکرده اند، مناسب میباشد که پس از بررسی تراکنش موفق، لینک آموزش ها برای کاربر مورد نظر ارسال میشود.
با این حال بنظر شما این کارها را میشود با تلفن انجام داد؟! پاسخ این سوال رو میسپارم به شما...

 

نظرات خریداران قبل از بروزرسانی سایت

 

شاهین پنج شنبه 9 خرداد 1398

استاد میخواستم از زحمات تشکر کنم. حدود 3 هفته پیش پکیجتون رو تهیه کردم و از روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه استفاده کردم و تا به امروز تونستم یه چیزی حدود 3.5میلیون درآمد کسب کنم. خیلی آقایید دمتون گرم

 

بهزاد پنج شنبه 9 خرداد 1398

شاهین واقعا بهت تبریک میگم چون من همین امروز پکیج رو تهیه کردمو امیدوارم درآمد من هم به این حد برسه چون واقعا گرفتارم و خرج زندگی بالاست.

 

فرهاد پنج شنبه 9 خرداد 1398

منم پکیجو گرفتم ولی این قسمتش کدوم پوشه هست ک من ندیدم؟؟

 

 

مدیر پنج شنبه 16 خرداد 1398

سلام خدمت شما

پوشه پکیج کسب درآمد(400 هزار تومان در40 دقیقه)

 

مجتبی شنبه 18 خرداد 1398

 

واقعا میشه به همچین درامدی برسم؟

 

مدیر شنبه 18 خرداد 1398

بله اگر تمامی روش های پکیج رو به غیر از روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه ، اگه همرو بتونید با هم انجام بدید به درآمد بالای 30 وحتی 100میلیون در ماه میرسید.

 

مستانه میرشکاری یکشنبه 19 خرداد 1398

من میخواهم عضو بشم ولی نمیتونم انلاین پرداخت کنم میشه با کارت به کارت واریز کنم اگه میشه لطف کنید شماره کارت بدهید ممنون میشم جواب بدین

 

مدیر یکشنبه 19 خرداد 1398

سلم خدمت شما

خیر امکان کارت به کارت وجود ندارد و بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، صفحه آموزشی نمایش داده می شود

 

 

مریم دوشنبه 20 خرداد 1398

سلام.من دیروز پگیج رو گرفتم.اما نمیدونم کدوم فایل رو اول مطالعه کنم.آیا مهمه تریبب فایل ها؟؟؟

 

مدیر دوشنبه 20 خرداد 1398

سلام و درود
تمامی روش ها 100% قابل اجراست. لزومی بر اولویت فایل های آموزشی نیست.

 

esa سه شنبه 4 تیر 1398

سلام.من سوادم درحددوره راهنمایی هست میتونم به آسانی ازپکیج درامدداشته باشم.

 

مدیر سه شنبه 4 تیر 1398

سلام و درود
با آموزش تصویری که قرار دادیم ، همه میتوانند از این پکیج استفاده کنند.

 

محمد پنج شنبه 13 تیر 1398

سلام .من ۱۵ سال دارم و میخواستم ببینم این سرویس محدودیت سنی نداره

 

مدیر پنج شنبه 13 تیر 1398

سلام و درود
خیر محدودیت سنی ندارد

 

 

مصطفی بحرینی مطلق جمعه 21 تیر 1398

سلام وخسته نباشید فقط یک سوال الان بسته رو بگیرم بسته کامل 200 هزار تومنه؟ ممنون از سایت خوبتون خیلی عالی

 

 

مدیر جمعه 21 تیر 1398

سلام و درود
بله بسته کامل آموزشی فعلا با قیمت 200 هزار تومان ارائه می شود.

 

 

رضا چهارشنبه 2 مرداد 1398

سلام برای دریافت پکیج حتما باید همراه بانک ملت داشت؟؟؟

 

مدیر چهارشنبه 2 مرداد 1398

سلام و درود
خیر. با هر نوع کارت بانکی که دارید میتوانید پرداخت را انجام دهید.
فقط کارت شما باید دارای (رمز دوم اینترنتی) باشد.

 

 

سعید قاسمی پنج شنبه 10 مرداد 1398

من به همه اطمینان میدم که با این روش به یک آدم لاکچری و پولدار تبدیل میشین من ویدیو رو دیدم واعلام میکنم که این روش تنها روش رسیدن به ثروت هنگفت در کمترین زمانه من که خیلی راضی ام دم گروه آموزشی تجارت فردا گرم

 

 

کاظم نوذری دوشنبه 14 مرداد 1398

ببخشید. خیلی سخته کار با پکیج؟

 

مدیر دوشنبه 14 مرداد 1398

سلام و درود
خیر. با آموزش تصویری به زبان فارسی ، کار ساده است.

 

ناشناس دوشنبه 21 مرداد 1398

سلام این کار برای سایتهای خارجی همراه با ترجمه هست؟

 

مدیر دوشنبه 21 مرداد 1398

سلام و درود
بله آموزش 400 هزار تومان در 40 دقیقه به فارسی می باشد.

 

علی شنبه 26 مرداد 1398

سلام
میخواستم بدونم همه آموزش ها به زبان فارسیه؟ممنون

 

مدیر شنبه 26 مرداد 1398

سلام و درود
بله تمام محتوای پکیج آموزشی به زبان فارسی می باشد.

 

بردی دوشنبه 28 مرداد 1398

سلام خسته نباشید
پکیجتون بسیار کاربردی بود، مچکرم از سایت خوبتون

 

مینا خالقی دوشنبه 28 مرداد 1398

سلام خسته نباشید

آقادم شما گرم خیلی عالی هستین شما یعنی اینستاگرام این قابلیتو داشت ما نمیدونستیم.

بخدا نصف عمرمو با اینستا هدر دادم نمیدونستم گنجه 

دوستان پیشنهاد میکنم حتما پوشه آموزش تخصصی کسب درامد از اینستا گرام وتلگرامو ببینید شوکه میشید

چند تا هم سفارش گرفتم ....

 

 

ابوالفضل شجاع دوشنبه 4 شهریور 1398

سلام…وقت عالی بخیر
من پکیجتون را امشب دانلود کردم بسیار خوب به نظرمیرسه انشالله برای استفاده کاربردی باشه…..سپاس

 

مانی شنبه 9 شهریور 1398

واقعا عالیه استفاده کردم من خیلی عالی بود ممنون از سایت خوبتون

 

سهیلا تفت شنبه 16 شهریور 1398

شماره تماسی بدهید تا تماس بگیرم

 

مدیر شنبه 16 شهریور 1398

سلام و درود
با ایمیل یا ایدی تلگرامی پشتیبانی در تماس باشید.

 

اعظم چهارشنبه 27 شهریور 1398

بسیار عالی بود

 

محسن جمعه 29 شهریور 1398

واقعا ممنونم از راهنمایی های اقتصادی تون .تشکر فراوان

 

پیمان چهارشنبه 3 مهر 1398

من این پکیج خریدم خیلی خوشحالم که تو این سن سی و چهار سالگی به این دانش درامد دارم میرسم. واقعا از پولی که دادم راضیم حلالتون باشه.فقط بگم بخرین ضرر نمی کنین

 

اصغر چهارشنبه 3 مهر 1398

سلام مرسی من استفاده کردم واقعا پکیجتون عالی بود

 

 

محمد دوشنبه 8 مهر 1398

سلام ببخشید وقتی خرید میکنیم لینک فقط به ایمیل ارسال میشه یا نه همون یا بدون رفتن به ایمیل هم میشه دید

 

 

مدیر دوشنبه 8 مهر 1398

سلام
بلافاصله پس از خرید موفق، صفحه آموزشی نمایش داده می شود.

 

 

زهره جمعه 12 مهر 1398

ممنون از توجه شما لینک برام فرستاده شد دانلود کردم دعا کنید نتیجه ی خوبی منم ازش بگیرم باز ممنون که برام فرستادید

 

عباس شنبه 27 مهر 1398

مدیر محترم من پول واریز کردم و دانلود کردم ولی باز نمیشود

 

مدیر شنبه 27 مهر 1398

سلام

اول از همه شما باید بررسی کنید که آیا نرم افزارهای زیر را نصب کردید یا نه؟

Internet Download Manager
WinRAR / Adobe Acrobat Reader
دوم از فضای ذخیره سازی حداقل ۳ گیگابایت گوشی یا کامپیوترتون مطلع باشید.

در نهایت لطفا مشخصات خریداری شده از جمله ایمیل وشماره تماس، تاریخ و زمان دقیق خرید را به آدرس ایمیل  tejaratnovinfard@gmail.com  ارسال کنید.

ویا میتونید به پشتیبان سایت به آدرس تلگرامی:  tejaratfarda_support@  پیام دهید.

پس از بررسی، راهنمایی های لازم انجام می شود.

 

 

عباس شنبه 27 مهر 1398

بله ممنون مدیر جان فضای ذخیره سازیم کم بود،خخخخخ

 

رضا سه شنبه 24 دی 1398

بابا لاکچرى

 

امیر جمعه 22اسفند1398

باسلام
ازلینک هایی که گذاشتین توکامپیوتروگوشی هرکاری میکنم نه وارد برنامه کریپتو میشه ونه حساب بلاک چین لطفا راهنمایی کنید -آنتی ویروسم ندارم که مشکل ایجادکنه 

مدیر شنبه 22اسفند98

سلام و درود
به تازگی دچار مشکل شده است، لطفا قبل از ورود به این دو سایت، فیلترشکن خود را روشن کنید.

 

 

محمد سه شنبه 23اسفند 1398

پشتیبانی سایت کجاست؟

 

 

مدیر سه شنبه 23 اسفند 1398

سلام
پشتیبانی سایت به آدرس ایمیل:  tejaratnovinfard@gmail.com

 

 


درحال بروزرسانی..

 

تخفیف ویژه فقط برای ۷۰۰ کاربر تا تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه فرصت دارید

فرصت استثنایی ومحدود

همین حالاشروع کن شاید فردا دیرباشه!

اینجا سرنوشت همه تغییر میکنه!فقط یک قدم تاپول دار شدن!!!

شما وقتی وارد دنیای کسب درآمد اینترنتی می شوید ، همکار اینترنتی من می شوید ، برم سر اصل مطلب! مدت خیلی زیادی هست که من در دنیای آنلاین سابقه کار دارم و همینطور که گفتم سختی بسیاری کشیدم تا به این مرحله میلیونی رسیدم. در داخل پکیج آموزشی روش کسب درآمد 400 هزار تومان در 40 دقیقه رو آموزش دادم که به همراه تمامی روش های کسب درآمد از اینترنت می باشد. که تا به امروز هر آموزشی که در حوزه اینترنت موجود می باشد را در داخل پکیج قرار داده ام.

 

 

کلیک کنید....

 

 

نکته:چرا سایت شما نماد الکترونیکی ندارد؟پس ما چگونه به شما اعتماد کنیم وفایل آموزشیتان را خریداری کنیم؟اومدیم وشما هم مثل بقیه سایت های کسب درآمد دروغگو وکلاهبردار بودید؟

پاسخ:همانطور که میدانید سایت بنده یکی از سایت های زیر مجموعه فورکیا(www.4kia.ir)میباشد.آدرس سایت فورکیا را برایتان نوشتم،اگر به سایتش مراجعه کنید میبینید که خود سایت فورکیا نماد اعتماد الکترونیکی ونشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال دارد.همچنین همانطور که قابل مشاهده است.فورکیا دارای گواهینامه SSL یا همان پروتکل امنیتی httpsنیز میباشد بنابراینتمام اطلاعاتی که کاربران به سیستم سایت بنده که زیر مجموعه فورکیا میباشد میدهند،(هرچند که بسیار سطحی هستند)وپرداخت های بانکی و...همه وهمه تحت کنترل وحفاظت پروتکل امنیتیSSLانجام میگیرند.خب حالا با خودتان فکر میکنیدآیا امکان دارد مجموعه معتبری مانندفورکیا اجازه فعالیت به فروشگاه های نامعتبر وبی کیفیت وکلاهبردار را در سیستمش بدهد؟اگر بنده کارم بی کیفیت بودآیا سایت بزرگ فورکیا اجازه فعالیت به من را میداد؟خوب مسلما خیر!اگر هم میبینید کهخود سایت بنده که الان در آن حضور دارید نماد الکترونیکی وپروتکل httpsندارد،به این دلیل است که زیر مجموعه های سایت فورکیا نمیتوانندبطور اختصاصی از این موارد برخوردار باشند،که صد البته لزومی هم ندارد.زیرا خود سایت فورکیا از این موارد برخوردار میباشد.وتمام فعالیت هایی که در سایت بنده بعنوان زیر مجموعه فورکیا انجام میگیردتحت نماد اعتماد الکترونیکی وپروتکل httpsخود سایت فورکیا انجام میگیرند.یعنی تمام اطلاعاتی که در سایت بنده ودر درگاه پرداخت بانکی رد وبدل میشوند در واقع تحت کنترل وحفاظت کامل ومستحکمSSLسرمجموعه اصلی فورکیا رد وبدل میشود.واحدی به آنها دسترسی ندارد،نه عوامل فورکیا ونه هیچ کس دیگری خوب با این تفاسیر فرض کنید مثلا من بخواهم کلاهبرداری کنم ویا ادعا های دروغ در سایتم مطرح کنم وپول کسی را بخورم.خوب در این صورت اول از هر چیز فورکیا به من تذکر جدی خواهد داد تا به درستی فعالیت کنموحق دیگران را بطور کامل به آنها بدهم.در صورتیکه تذکر فورکیا را جدی نگیرم فورکیا سایت بنده را کلا حذف خواهد کرد واز آنجایی که اطلاعات شخصی من را بطور کامل در اختیار دارد بنده را در اختیار قانون قرار میدهد ومن توسط قانون مجازات خواهم شد!بنابراین من حتی اگر خودم هم بخواهم نمیتوانم کلاهبرداری کنم!!!!! زیرا فورکیا اجازه نمیدهد.به هر حال امیدوارم شما تصمیم درست را بگیرید..بنده که اصراری ندارم..!

 

 

 

 

بعد از پرداخت مستقیما به صفحه دانلود فایل هدایت میشوید.

دوعدد لینگ دانلود فایل دریافت میکنید که قسمتی از فایل ها داخل لینگ اول هستند و قسمتی از فایل ها داخل لینگ دوم

مبلغ پکیج ۶۵۰۰۰ تومان +۱۰۰۰ تومان کارمزد


ادامه مطلب

نظرات ارسال شده

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی