[RB@Blog_Title]

بسته آموزش مقدماتی تا حرفه ای زبان آلمانی

چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۴:۲۵ ب.ظ
 • نويسنده : فرزین ریحانی
 • بازديد : [۲۵۵] مشاهده
 • دسته بندي : دسته: زبان خارجی ,
بسته آموزش مقدماتی تا حرفه ای زبان آلمانی

بسته آموزش مقدماتی تا حرفه ای زبان آلمانی

همین الان با خریداری این بسته زبان آلمانی را به راحتی یاد بگیرید.

هرآنچه که لازم است بدانید از صفر تا صد در این بسته آموزشی گفته شده و نیازی به هیچ کلاس یا منبع دیگری نمیباشد.

دیگر پول خود را صرف کلاس های میلیونی زبان نکنید و با پرداخت تنها 20000 تومان آلمانی را مثل بلبل صحبت کنید

کامل ترین و ارزان ترین بسته آموزش زبان آلمانی در ایران !!!

 

دارای 253 صفحه

در قالب فایل پی دی اف

قابلیت اجرا روی گوشی و کامپیوتر

 

 

چرا معطلی ؟؟

آلمانی رو یاد بگیر فقط با 20000 تومان !!!

دیگه هیچ جا این بسته رو نمیتونی خریداری کنی.

تازه ضمانت برگشت هم داره یعنی اگه خریدی و خوشت نیومد میتونی بیای و پولتو پس بگیری.

 

پس همین الان بسته رو بخر و آلمانی رو یاد بگیر

 
درباره زبان آلمانی

زبان آلمانی (Deutsch) یک زبان اروپاییست که بیشتر در مناطق مرکزی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد. این زبان به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین صحبت می شود. این زبان همچنین یکی از زبان های رسمی (اما نه زبان اکثریت) در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان های هلندی و انگلیسی دارد.

زبان آلمانی یکی از زبان های اصلی جهان و زبان مادری بیش از 95 میلیون نفر در سراسر جهان است. زبان آلمانی گسترده ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) است. زبان آلمانی دومین زبان علمی جهان نیز به سبب تعداد مقالات نوشته شده و سومین زبان رایج در محیط اینترنت (بعد از انگلیسی و روسی) به شمار می رود. زبان آلمانی از نظر تعداد کتابهای منتشر شده در سال به این زبان نیز مقام 5ام را در جهان داراست.

ریشه بیشتر واژه های زبان آلمانی به خانواده زبان های هندی-اروپایی برمیگردد. دسته ای از واژه های این زبان ریشه های لاتین یا یونانی دارند و تعداد کمتری از آنها از زبان های فرانسه یا انگلیسی مشتق می شوند. زبان آلمانی همچنین به واسطه لهجه ها و گویش های متفاوتش مشهور است.

آیا آلمانی زبان سختی است؟

این موضوع تا حد زیادی به وضعیت فعلی دانش شما وابسته است. در صورتی که آشنایی خوبی با زبان انگلیسی داشته باشید (و در مقایسه با دیگر زبان های دنیا) می توان گفت آلمانی زبان سختی نیست. البته ساختار گرامری زبان آلمانی از انگلیسی تا حدی پیچیده تر است اما زمانی که با این ساختار آشنا شوید راحت تر با این زبان کنار می آیید.

 

با این همه پیچیدگی گرامری زبان آلمانی، مردم آلمانی خودشان چطور صحبت می کنند؟

ساختار همه زبان ها پیچیده است. اگر فکر می کنید زبان آلمانی زبان پیچیده ایست احتمالا اطلاعاتی در مورد دستور زبان فارسی ندارید. در کنار این موضوع ساختار مغز برای یادگیری توانایی های عملی با ساختار آن برای یادگیری توانایی های علمی متفاوت است. این سوال مثل این است که شما محاسبات فیزیکی مربوط به متعادل نگه داشتن یک دوچرخه را بنویسید و بعد در مورد سخت بودن دوچرخه سواری صحبت کنید.

اگر میخواهید آلمانی یاد بگیرید بهتر است سخت بودن آن را فراموش کنید و به جای آن بیشتر به فکر تمرین کردن باشید. مغز شما بقیه کار را انجام خواهد داد.

 

احتمالا پیش از شروع زبان آلمانی شایعاتی در رابطه با سخت یا پیچیده بودن این زبان شنیده اید. واقعیت این است که این زبان از نظر گرامری تا حدودی پیچیده تر از دو زبان فارسی و انگلیسی است اما با تمرین و از طریق یک روش مناسب آموزشی شما خواهید توانست مانند میلیون ها آلمانی زبان سراسر جهان به این زبان صحبت کنید یا از آن برای ارتباط با دیگر آلمانی زبان ها استفاده کنید.

پیش از شروع آموزش توجه به چند نکته بسیار حائز اهمیت است. این نکات به شما کمک می کند تا تجربه بهتر و موفق تری از یادگیری یک زبان جدید داشته باشید پس سعی کنید تا جای ممکن در طول آموزش به آنها دقت کنید.

 1. آموزش زبان یک فرآیند یا پروسه است! این بدان معناست که گذشته از میزان تلاش شما این یادگیری نیازمند زمان است. پس در روند آموزشی خود صبور باشید و بدانید برای یک آشنایی متوسط با زبانی مانند آلمانی به زمانی بین شش ماه تا یک سال نیاز خواهید داشت. پس عجله نکنید و انرژی خود را در طول این زمان تقسیم کنید.
 2. سریع جلو نروید! یکی از مشکلاتی که بیشتر زبان آموزان اینترنتی با آن مواجه می شوند سرعت بیش از حد است. سریع مطالعه کردن تمامی دروس هیچ کمکی به یادگیری بیشتر شما نخواهد کرد. حتی اگر فکر می کنید درسی ساده است سعی کنید در طول یک روز بیش از دو درس را به صورت هم زمان مطالعه نکنید. از زمان اضافه می توانید برای تمرین بیشتر همان دو درس استفاده کنید.
 3. به ترتیب جلو بروید! ترتیب بندی دروس با توجه به نیاز شما انجام شده پس سعی کنید مطابق همین ترتیب، درس ها را مطالعه کرده و پیش از یادگیری کامل یک درس سراغ درس بعدی نروید.
 4. خوره لغت نباشید! همه ما افرادی را می شناسیم که برای یادگیری یک زبان به سرعت واژه های آن زبان را به خاطر می سپارند. گرچه واژه اموزی در طول یادگیری مطلوب است اما یادگیری یک واژه بدون یادگیری نحوه استفاده از آن هیچ فایده ای نخواهد داشت. توجه داشته باشید که بیشتر افراد در طول صحبت کردن به زبان مادری بخش بزرگی از جملات خود را تنها با 1000 واژه پرکاربرد از آن زبان می سازند و یادگیری تمام چند هزار واژه یک لغت نامه کمک زیادی به شما نخواهد کرد.
 5. مایوس نشوید! برخی از قسمت های گرامری زبان آلمانی در ابتدا بیش از حد پیچیده و غیر قابل یادگیری به نظر می رسند اما واقعیت این است که با تمرین مناسب خواهید توانست همه چیز را یاد بگیرید.
 6. تمرین کنید! سعی کنید کلمات را با جملات یادبگیرید. حفظ کردن جملات گرچه روش قدیمی به نظر میرسد اما بسیار موثر است. جملات ساده را حفظ کنید و تا جای ممکن مهارت های گوش دادن خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که برخی نکات آموزشی بسیار پیچیده در طول تمرین به صورت ناخودآگاه در ذهن شکل می گیرند پس به جای حسابگری در گرامر، تمرین خود را بیشتر کنید.
 7. خود را در محیط قرار دهید! سعی کنید حتی از ابتدای آموزش به صفحات و مطالب آلمانی زبان سری بزنید. در شبکه های اجتماعی صفحات و افراد آلمانی زبان را دنبال کنید و خود را در محیطی قرار دهید که حس نیاز به آموزش زبان در شما احیا شود.
 8. پشت کار داشته باشید! دلیل اینکه تنها درصد محدودی از زبان آموزان موفق میشوند تا سطوح خوب به یادگیری ادامه دهند نداشتن پشت کار است. سعی کنید از ابتدا خود را برای یک روند طولانی مدت یادگیری اماده کنید و حتی در صورت نداشتن وقت گه گاه به دروس قبلی سر بزنید.

پس همین الان با خریداری این بسته زبان آلمانی را به راحتی یاد بگیرید.

هرآنچه که لازم است بدانید از صفر تا صد در این بسته آموزشی گفته شده و نیازی به هیچ کلاس یا منبع دیگری نمیباشد.

دیگر پول خود را صرف  کلاس های میلیونی زبان نکنید و با پرداخت تنها 20000 تومان آلمانی را مثل بلبل صحبت کنید

 

دارای 253 صفحه

در قالب فایل پی دی اف

قابلیت اجرا روی گوشی و کامپیوتر


لذت ببرید :))

 دریافت فایلادامه مطلب

نظرات ارسال شده

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی